PlayLander'a hoŞ geldİnİz!

Çağımızın gözde sektörlerinden biri olan eğlence sektörü, dinamik ve karlı yapısı ve sunduğu renkli etkinliklerle her sene daha fazla yatırımcının ve sektörde iş imkanı bulmak isteyen kişilerin ilgi alanına girmektedir. Ancak her sene katlanarak büyüyen yapısı, gelişen teknoloji ve değişen sosyolojik yapı gibi birçok etken yatırımcıların yanlış tercihlerde bulunmasına neden olabilmektedir.

Biz Playlander olarak sizlere sadece kaliteli ve yeni ürünleri sunmakla kalmıyor, isteğinize uygun tasarım ve yazılımları geliştirip yeni ürünler oluşturarak aynı zamanda sahip olduğumuz uluslar arası tecrübeyi sizlerle paylaşarak, sizlere en doğru ve karlı yatırımlar konusunda yardımcı oluyoruz.
BİZDEN HABERLERATRAX'16 FUARINDAYIZ

Bekliyoruz.

Shooting Arena

Çocuklar ve içindeki çocuğu her daim koruyanlar!
Sınırsız ve gerçekçi bir eğlence sizi; Shooting Arena'da bekliyor.

HOTWHEELS BEST DESIGN AWARD 2013

2013 yılı boyunca değerlendirilen tüm ürünler arasında ürünümüz, dünyaca ünlü Hot Wheels markasının "HOTWHEELS BEST DESIGN" ödülüne layık görülmüştür. Takım çalışmamızın ve kalitemizin bize getirdiği bu ödülün haklı gururunu yaşıyor ve daha pek çok çalışmamızın bu şekilde ödüllendirileceğinin bilincini taşıyoruz. Ekip olarak bizden beklentilerin farkındayız ve bu beklentileri her zaman daha ileriye taşımak bizim öncelikli görevimizdir.

PLAYLANDER © 2013 | Privacy Policy